Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował mąż i tata | 2017-06-22

Matko Boża proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.

Komentował agnieszka | 2017-06-21

Proszę Cię Matko o rozwiązanie trudnej sprawy finansowej Agnieszki i uzdrowienie relacji w rodzinie

Komentował SYN | 2017-06-21

Matko Boża proszę Cię w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii.

Komentował Anna | 2017-06-20

Proszę o modlitwę za mojego przyjaciela śp. Adama, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Bóg zapłać za modlitwę.

Komentował Alunia | 2017-06-20

Matko Boża Sianowska opiekuj sie Ala Jola Krzyśkiem Agata Tereska Danielem ks Stasiem ks Kazimierzem O boże Blogoslawienstwo swiatlosc i dary Ducha świętego Czuwaj nad ich zdrowiem bezpieczeństwem o zgodę przemianę wyjście z problemów dobrych uczciwych ludzi spokojny dobry rok dla nich oraz pomoz Ali rozwiązać wezel samotności żeby zalozyla w końcu szczęśliwa rodzinę o uzdrowienie jej z chorob duszy znalezienie dobrej normalnej pracy stażu Ali

Komentował Ola | 2017-06-20

Szczęść Boże, Błagam o modlitwę w mojej intencji, ja już nie daje psychicznie rady, nie mam sił żyć

Komentował Agnieszka | 2017-06-20

O pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy i opiekę Matki Bożej oraz nawrócenie znajomego który robi wiele krzywd wokół

Komentował Wiesław | 2017-06-19

Mateńko Sianowska dziękuję Tobie i PANU BOGU za wszystkie otrzymane łaski i dobrodziejstwa ,przepraszam za każdy grzech i proszę o WASZĄ opiekę, zdrowie, błogosławieństwo, zawierzam TOBIE BOŻE i MATEŃKO SIANOWSKA całą moją rodzinę i wszystkie nasze sprawy.Proszę o modlitwę.BÓG zapłać.

Komentował Magda | 2017-06-19

Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby Bóg uwolnił mnie od samotności, poczucia wyobcowania oraz od nieżyczliwości i braku akceptacji ze strony innych ludzi. Proszę o łaskę uzdrowienia z zaburzeń depresyjno- lękowych. Bóg zapłać

Komentował Magda | 2017-06-19

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Roberta o Jego nawrócenie i powrót do sakramentalnego związku oraz o pełną realizację przysięgo małżeńskiej.