Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Katarzyna | 2019-05-19

Matko Boża Sianowska,proszę o nawrócenie,uwolnienie od wszelkiego zła,grzechu,uzaleznien,zlych emocji ,chorób nieuleczalnych,wrogości,niewiernosci,niewiary,nieposluszenstwa;przemianę serc,uzdrowienie duszy,psychiki ,ciała, relacji oraz łaski potrzebne do zbawienia i pogłębienie wiary,nadziei i miłości dla Martyny i jej bliskich.Proszę za duszę sp.Wojciecha.Dziękuję, Matko,za wszystkie łaski.

Komentował Sylwia Wójtowicz | 2019-05-18

Proszę o nieustającą moc Ducha Świętego we mnie,we wszystkich
moich intencjach i w całym moim życiu.
Proszę o skuteczne,nieustanne wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

Komentował Mateusz Jarzynka | 2019-05-18

Matko Boska Sianowska, proszę Cię o łaskę zdrowia dla rodziców

Komentował Marión | 2019-05-18

Ò zdrowié i pòtrzébné łasczi dlô ksãdza biskùpa Arkadiusza Òkroja.

Komentował Grzegorz | 2019-05-18

Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie z choroby. Dziękuję

Komentował marzena | 2019-05-17

Najświętsza Panienko pomóż mi. Bóg zapłać.

Komentował Olek | 2019-05-17

Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.

Komentował Marión | 2019-05-17

Ò zgódné żëcé i zdrowié dlô młodëch żeniałëch lëdzy. Królewô Kaszëbów mòdlë sã za nama!

Komentował Małgorzata | 2019-05-17

Pokornie proszę o modlitwę połączenia się i zgody między Michałem i Asią. Niech będą razem i rodzicami dla ich córki.

Komentował Małgorzata | 2019-05-17

Pokornie proszę o modlitwę za pogodzenie się taty z synem.