Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Joanna | 2017-05-25

O łaskę uwolnienia Joanny od złego ducha.

Komentował Ala | 2017-05-24

Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Wiktorka i Karolka.Matuchno otocz ich Swoją opiekę i upros łaskę zdrowia.

Komentował Ciocia | 2017-05-24

Proszę o modlitwę w intencji Nikolasa o wszelkie laski i sily w walce z choroba nowotworowa. Bog zaplac za modlitwę.

Komentował Lucyna | 2017-05-24

Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla taty.

Komentował Gosia | 2017-05-24

Proszę o modlitwę za moją córkę Zuzannę, która w niedziele pierwszy raz przyjęła Pana Jezusa do swego serduszka. Proszę również o modlitwę za cała rodzinę aby byli zdrowi.

Komentował Mąż | 2017-05-24

Matko Boża proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu.

Komentował rafal | 2017-05-23

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia żołądka, jelit i dwunastnicy oraz o uzdrowienie duszy, serca, emocji i uczuć o napełnienie Bożym życiem, nadzieją i radością

Komentował ANNA | 2017-05-23

Matko Boża Szkaplerzna proszę Cię o życie i zdrowie dla mojego dziecka poczętego i bliźniaków bratowej. Proszę Cie weź te dzieci pod swoją Matczyną ochronę. Proszę Cie również o łaskę otwarcia serca na przyjęcie Pana Boga przez męża.

Komentował Tata | 2017-05-23

Matko Boża miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na mądrych i uczciwych ludzi.

Komentował Marcin | 2017-05-23

Śmierć jest jedynym, prawdziwym lekarstwem.Proszę o modlitwę w mojej intencji, bym posiadł siłę, by ze sobą skończyć.