Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Katarzyna | 2017-07-28

Proszę o nawrócenie,uzdrowienie z wielu bardzo poważnych chorób zagrażających życiu, uwolnienie, oczyszczenie oraz Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Martynki i jej bliskich.

Komentował Marión | 2017-07-28

Ò zgódné żëcé i zdrowié dlô młodëch żeniałëch lëdzy. Królewò Kaszëbów, mòdlë sã za nama!

Komentował mąż Michał | 2017-07-27

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża.

Komentował natalia | 2017-07-27

Proszę Cię Matko z całego serca abym znalazła w końcu stałą pracę w szkolnictwie. Proszę też aby znalazła się choć jedna osoba, która odmówiłaby w mojej intencji Nowennę Pompejańską. Jest mi tak bardzo ciężko w życiu, że nie jestem w stanie tego słowami opisać. Dziękuję Ci Matko Boża za dar macierzyństwa, Córeczkę Łucję i Męża Łukasza, który ciężko pracuje by nas utrzymać. Dziękuję Ci Matko za dotąd otrzymane Łaski. Ja i moja Rodzina czujemy Twoją obecność w naszym życiu.

Komentował Aleksandra | 2017-07-25

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej Niepokalanego Poczęcia o Dary Ducha Świętego dla mnie na czas nauki , o jasność umysłu, siły, chęć motywację do codziennej pracy oraz pomyślny przebieg bardzo ciężkiego zawodowego egzaminu w dniu 8 listopada i 8 grudnia 2017r.

Komentował Katarzyna | 2017-07-25

Bardzo proszę o modlitwę. Jestem mamą samotnie wychowującą dwie córki (8 i 6 lat). Mam podejrzenie raka skóry (czerniaka). W piątek 28 lipca mam zabieg usunięcia zmiany skórnej.Proszę o modlitwę, żebym była zdrowa i mogła wychować dzieci, które mają tylko mnie (moi rodzice są starsi a ojciec dzieci nie interesuje się nimi i nie jest dobrym człowiekiem).
Dziękuję
Kasia

Komentował Marión | 2017-07-25

Za wszëtczich, co dbadzą ò dobro naszi Kaszëbsczi Zemi, żebë zgódno ze słowama papieża -
„Drodżi Bratowie i Sostrë Kaszëbi! Strzeżëta tëch wôrtnotów i ti spôdkòwiznë, chtërné znaczą ò Waji juwernoce” - jich robòta bëła zrozmiónô i dówa nôlepszi brzôd na wieczi. Królewò Kaszëbów, mòdlë sã za nama!

Komentował ania | 2017-07-24

P Jezu Maryjo prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego,o zdrowie umyslu,milosc ,dobre uczucia idla syna zdrowie kregoslupa i nogi ,o pamiec zdanie poprawek

Komentował Wiesław | 2017-07-24

Dziękuję Panu BOGU i Mateńce Sianowskiej za wszystkie otrzymane łaski i proszę, zawierzam całą moją rodzinę Tobie Mateńko i Panu BOGU. Proszę o modlitwę w naszej intencji i za nas.BÓG zapłać.

Komentował Michał | 2017-07-24

Matko Boża dziękuję Ci za wszystkie łaski jakimi nas obdarzasz i proszę serdecznie, abyś pomogła mi uwolnić się z moich nałogów i złych nawyków. Tobie zawierzam siebie i moją rodzinę. Wstawiaj się za nami u Swojego Syna. Proszę o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, nałogów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi, o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych.