Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował życzliwa | 2017-03-24

Matko Boża Sianowska.
Bardzo proszę o uzdrowienie relacji między pewną osobą a Anitą, która ją bardzo zraniła. Anita jest bardzo religijna i nie wiadomo dlaczego tak postąpiła.

Komentował Ewa | 2017-03-24

Matko Boska Sianowska DZIĘKUJĘ za mijający tydzień, za Twą opiekę nad moją Rodziną. Mateńko BŁAGAM o błogosławieństwo i opiekę nad nami na rozpoczynający się weekend, Chroń nas przed wszelkim złem i niebezpieczeństwami i wraz ze swoim Synem przeprowadź nas przez ten czas wolny szczęśliwie.

Komentował Basia | 2017-03-24

Proszę o łaskę naprawy relacji mojej i Czarka.

Komentował syn | 2017-03-24

Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii i radioterapii), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.

Komentował Marión | 2017-03-24

Ò zgódné żëcé i zdrowié dlô młodëch żeniałëch lëdzy, Królewò Kaszëbów, mòdlë sã za nama!

Komentował Ewa | 2017-03-23

Mateńko kochana BŁAGAM o pomyślne załatwienie Tobie wiadomej sprawy przez mojego Syna. Błogosław mojej Rodzinie i otaczaj nas swoją opieką.

Komentował mąż i tata | 2017-03-23

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna, aby połączył na nowo i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

Komentował Damian Polakowski | 2017-03-23

Proszę o modlitwę za moich rodziców Teresę i Pawła :o pełne zdrowie dla nich fizyczne i psychiczne, rozwiązanie ich problemów,  trudnych spraw, dobrych ludzi na ich drogach , Ducha Świętego ,  wybaczenie i naprawienie ich wszystkich błędów i grzechów , wiarę , ufność i miłość do Jezusa i Marii oraz potrzebne łaski!
Bóg zapłać!

Komentował Jan | 2017-03-22

Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia dla mojej Mamy chorej na raka piersi, która jutro (23.03) będzie miała podaną trzecią chemię przedoperacyjną oraz o zdrowie dla p. Zbigniewa chorego na nowotwór kości i moich babć, a także o życie wieczne dla p. Stanisława. Bóg zapłać.

Komentował Dorota | 2017-03-22

B.prosze o wsparcia modlitewne:o cudowne uzdrowienie Danuty