Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Łukasz | 2018-01-15

Matko Najświętsza,proszę w moich intencjach o zdrowie,dary Ducha Świętego i potrzebne łaski.

Komentował AGA | 2018-01-15

proszę o modlitwę o moje uzdrowienie wewnętrzne.

Komentował Michał | 2018-01-15

Za przyczyną Matki Bożej i Ojca Świętego Jana Pawła II proszę o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, nałogów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi, o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych.

Komentował Marzena | 2018-01-14

Proszę jeszcze o zdrowie dla mnie i wiele cierpliwości.

Komentował Maria Pietrzak | 2018-01-14

Proszę o modlitwę w rozwiązaniu bardzo trudnej sytuacji rodzinnej, o pomoc w opiece nad mamą Heleną i wiele łask Bożych. Bóg zapłać

Komentował Ania | 2018-01-14

Matko Boża dziękuję za twoje wstawiennictwo i opiekę. Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, męża i mnie samej. Matko Boża modl się za nami. Jezu ufam Tobie.

Komentował Janina | 2018-01-14

Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.

Komentował Tata | 2018-01-14

Maryjo Matko Boża miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

Komentował Wiesław | 2018-01-14

Dziękuję PANU BOGU i MATEŃCE SIANOWSKIEJ za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad naszą rodziną zawierzamy się PANU BOGU i MATEŃCE SIANOWSKIEJ i wszystkie nasze sprawy i plany.Proszę o modlitwę w naszej intencji oraz o zdrowie dla taty Stanisława i Teścia Edmunda.BÓG zapłać.

Komentował Syn | 2018-01-14

Proszę Cię Matko Boża w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.