Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował L. | 2018-11-19

Bardzo proszę o modlitwę o anulowanie skreślenia mnie z listy studiów doktoranckich, bym mogła w tym roku pomyślnie się wybronić, oraz o łaski dla mnie i wszystkich krewnych i znajomych, również zmarłych. Bóg zapłać.

Komentował Karolina | 2018-11-18

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemów Krzysztofa i moich, abyśmy przezwyciężyli trudności i jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą mogli założyć katolicką rodzinę.

Komentował Janina | 2018-11-17

Proszę o uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej.

Komentował mama | 2018-11-17

Bardzo proszę o modlitwę w intencji pozytywnego wyniku egzaminu, światłość umysłu, siłę i wytrwałość w nauce dla mojej córki. Bóg zapłać za modlitwę

Komentował Norbert Michalski | 2018-11-16

Prosze o modlitwę w intencji przedłużenia mi umowy o pracę i wieczny odpoczynek dla Babci Anny

Komentował Lucyna | 2018-11-16

MATEŃKO SIANOWSKA proszę cię

spraw by mój mąż Dariusz wrócił do domu. Tobie matko powierzam całą moją rodzinę i małżeństwo. Bóg zapłać.

Komentował Wiesław | 2018-11-15

Dziękuję PANU BOGU I MATEŃCE SIANOWSKIEJ za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad nami. Zawierzam całą naszą rodzinę i wszystkie nasze sprawy PANU BOGU i MATEŃCE SIANOWSKIEJ. Przepraszam za każdy grzech.Proszę o modlitwę. BÓG zapłać.

Komentował leszek | 2018-11-15

JEZU CHRYSTE, MATKO BOŻA DZIĘKUJĘ ZA WASZE ŁASKI.BŁAGAM O DALSZĄ OPIEKĘ ZDROWIE I WASZĄ OPATRZNOŚC DLA MNIE I MOJEJ RODZINY.MATKO CHROŃ OD WSZELKIEGO ZŁA I PROWADŻ KU TWOJEMU SYNOWI.BOŻE OKAŻ NAM SWOJE MIŁOSIERDZIE I PRZEBACZENIE.DUCHU ŚWIETY WYPEŁNIJ SERCA NASZE.PROSZĘ O DAR ŻYCIA WIECZNEGO DLA MOICH ZMARŁYCH RODZICÓW KRYSTYNY I HERMANA.NIECH DOBRY BÓG PRZYJMIE ICH DO SWOJEGO KRÓLESTWA.AMEN

Komentował Wiesław | 2018-11-14

MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję i zawierzam TOBIE nas i wszystkie nasze sprawy. Dziękuje za nowy samochód strażacki spraw aby był bezpieczny i jak najmniej wzywany.

Komentował Marta | 2018-11-14

Proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.