Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Kasia | 2019-01-20

Matko Najdroższa proszę pomóż mi w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła,
gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.
Proszę Cię dodaj mi odwagi, mądrości i łaski podejmowania dobrych decyzji.

Dziękuję Ci bardzo za wszelkie otrzymane dotychczas łaski.

Komentował Barbara | 2019-01-20

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

Komentował leszek | 2019-01-19

JEZU CHRYSTE, MATKO BOŻA DZIĘKUJĘ ZA WASZE ŁASKI.BŁAGAM O DALSZĄ OPIEKĘ ZDROWIE I WASZĄ OPATRZNOŚC DLA MNIE I MOJEJ RODZINY.MATKO CHROŃ OD WSZELKIEGO ZŁA I PROWADŻ KU TWOJEMU SYNOWI.BOŻE OKAŻ NAM SWOJE MIŁOSIERDZIE I PRZEBACZENIE.DUCHU ŚWIETY WYPEŁNIJ SERCA NASZE.PROSZĘ O DAR ŻYCIA WIECZNEGO DLA MOICH ZMARŁYCH RODZICÓW KRYSTYNY I HERMANA.NIECH DOBRY BÓG PRZYJMIE ICH DO SWOJEGO KRÓLESTWA.AMEN

Komentował Jolanta | 2019-01-18

Mateńko Sianowska Tobie powierzam Konrada i Ewę, Ty jesteś ich Matką, ufam ze doprowadzisz je do Jezusa .Amen

Komentował Wiesław | 2019-01-17

MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję TOBIE i PANU BOGU za wszystkie otrzymane łaski i zawierzam nas nasze sprawy TOBIE BOŻE i TOBIE MATEŃKO. BÓG zapłać.

Komentował Wiesia | 2019-01-17

o dobra prace o dodatkwe stabilne godziny na ten semestr

Komentował Michał | 2019-01-17

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał dla nas łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Komentował Irena | 2019-01-16

PROSZĘ o zdrowie dla mojej rodziny.Sw Ekspydied błagam spraw abym sprawy SĄDOWE wygrała i dziecko było ze mną

Komentował Irena | 2019-01-16

Św Ekspydzie PROSZĘ Cię spraw aby sprawy SĄDOWE były po mojej stronie wygrane by MOJE dziecko Zuzanna była ze mną by nikt nie rozdzielił mojej rodziny aby my były zdrowi

Komentował Irena | 2019-01-16

Św Ekspydzie PROSZĘ Cię spraw aby sprawy SĄDOWE były po mojej stronie wygrane by MOJE dziecko Zuzanna była ze mną by nikt nie rozdzielił mojej rodziny aby my były zdrowi