Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Michał | 2018-03-16

Za przyczyną Matki Bożej i Ojca Świętego Jana Pawła II proszę o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, nałogów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi, o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych.

Komentował Barbara | 2018-03-16

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Boże błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego. Bóg zapłać.

Komentował Daria | 2018-03-15

Prosze o modlitwe w intencji mojej cioci Urszuli, która jest ciężko chora na nowotwór złośliwy. Proszę o zdrowie i Bożą opieke dla niej

Komentował gabriela tesmer | 2018-03-15

Matko Boska Sianowska prosze o dary ducha sw dla syna podczas egzaminow

Komentował Mieczysław Sielicki | 2018-03-14

Błagam o modlitwy w intencjach mojego syna Bartłomieja . Jest w takiej depresji , że myśli o samobójstwie . Rozpada mu się rodzina ,jest w trakcie rozwodu , nie ma pracy .

Proszę módlcie się by znalazł stałą pracę i o miłość , uzdrowienie małżeństwa .

Komentował Ania | 2018-03-14

P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

Komentował Lucyna | 2018-03-13

KOCHANA MATEŃKO SIANOWSKA proszę cię o wstawiennictwo u PANA JEZUSA o nawrócenia męża i synów. Opiekę Bożą dla mnie i córki. Bóg zapłać.

Komentował matka | 2018-03-13

prosze o modlitwe za Pawla i jego rodzine o przemiane w ich życiu i wyzwolenie z nalogu przez Pawla

Komentował Marek | 2018-03-13

Proszę o pokorę i pokój serca oraz hart ducha dla mojej żony

Komentował Michał | 2018-03-13

Matko Boża proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.