Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Helena | 2018-09-20

O uwolnienie mojego małżeństwa od wszelkiego złego ducha i złego traktowania kobiety, o Łaskę nawrócenia męża i umocnienie wiary dla mnie.
Proszę także o Łaskę nawrócenia dla moich bliskich oraz uzdrowienia duchowego i fizycznego rodziców.

Komentował Wiesław | 2018-09-20

MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję za wysłuchane prośby i proszę i zawierzam całą moją rodzinę i wszystkie nasze sprawy i sprawy którymi się zajmujemy.Daj nam bezpieczeństwo. Proszę o modlitwę. BÓG zapłać.

Komentował Marta | 2018-09-20

Szczęść Boże.

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę - przez wstawiennictwo Maryi, Świętych w Panu Bogu wiadomej intencji.

Bóg zapłać, dziękuję.

Komentował Jola | 2018-09-19

Matko Boża za to że Marek mnie wspiera troszczy sie o mnie za opiekę za poświęcenie dla mnie za miłe chwile za prezenty za to że jest ze mną i proszę Cię o potrzebne łaski dla naszego związku i pomyślne rozwiązania trudnych spraw. Błagam Cię Maryjo zlituj sie nade mną z całego serca proszę i błagam Cię Tobie e wiadomych sprawach

Komentował Natalia | 2018-09-19

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa aby zostało uratowane, uzdrowione, uwolnione od wszelkiego zła, uchronione przed rozwodem oraz o modlitwę w intencji mojego męża Sławomira aby się nawrócil a jego serce się przemienilo. BÓG ZAPŁAĆ

Komentował Grzegorz | 2018-09-19

Proszę o modlitwę o łaskę wiary dla mnie.

Komentował Ala | 2018-09-19

O dobrego meza katolika Ali oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,bezpieczeństwo,dobrych ludzi,Boże blogoslawienstwo,wyjście z problemów,sily w pokonywaniu ich,swiatlosc i dary Ducha sw ,dobry spokojny tydzień i potrzebne laski Agaty ,Teresy,Joli,Krzyska,Ali i ich rodzinom

Komentował Wiesław | 2018-09-17

Przepraszam PANA BOGA i MATEŃKĘ SIANOWSKĄ za każdy grzech i złość. Zawierzam całą rodzinę BOŻEMU miłosierdziu i naszej MATEŃCE.Proszę o modlitwę. BÓG zapłać.

Komentował Anna | 2018-09-17

Blagam Maryjo upros mi u Jezusa zgode w moim malzenstwue by Kuba wycofal pozew rozwodowy

Komentował Sabina | 2018-09-16

Proszę o cud uzdrowienia z nieuleczalnej choroby fakomatoz dla 7-letniej córeczki Rozalki