Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Tata | 2017-11-19

Maryjo Matko Boża miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

Komentował bb | 2017-11-19

Matko moja Jezu , prosze daj mi znak mam jakąś szanse na prace tutaj że idzie to w dobrym kierunku to daj mi zostac tutaj zeby wszystkie problemy poszly w niepamiec daj mi szanse żebym mogła tu być jeszcze lata prosze żebym dalej nie musiala dojeżdzac już i mogła spokojniej życ prosze.

Proszę was o choć krótką modlitwę bardzo proszę.

zeby nie miala problemów z wlamania na poczte daj mi Matko znak że bede miec szanse przedluzyc tu umowe....dziekuje za wsparcie modlitwa uzytkownikow

Komentował SYN | 2017-11-19

Proszę Cię Matko Boża w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

Komentował Jola | 2017-11-19

O laske zdrowia dla mnie, o laske malzenstwa, o pomoc w zlej sytuacji finansowej, o pomoc w znalezieniu pracy, o pomoc w zwalczaniu nalogow, o Dary Ducha Swietego, o nawrocenie cioci Anny. Bardzo dziekuje.

Komentował córka Jola | 2017-11-19

Matko Boża proszę i błagam Cię o zdrowie psychiczne i fizyczne o oczyszczenie duszy ciała umysłu myśli ze złych mocy nawyków blokad emocji energii z przeszłość i teraźniejszych o odbudowanie zaufania w pracy z dobrymi wynikami o bystrosc i spostrzegawczość w pracy o sile i dobra organizację w pracy i miła atmosferę o pomyślność finansowa o to byśmy z M .umieli dbać pielęgnować i okazywać sobie miłość która nas połączyła a także umieli okazywać dobro wsparcie troskę bezpieczeństwo i o to aby M. miał chciał spędzać więcej czasu ze mną i dziećmi swoimi. Maryjo błagam Cię pomóz mi z całego serca błagam Cię.

Komentował Kasia | 2017-11-19

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy i uporania się z problemami finansowymi oraz o złamanie przekleństw ciążących nad moją osobą i rodziną. Dziękuję za opiekę Bożą i otrzymywane łaski.Błagam o modlitwę za moją córkę, by żyła w Panu Bogu i nie robiła innym krzywdy. Błagam o modlitwę za mojego synka o prawidłowy rozwój fizyczny i intelektualny, by już nie chorował, o dobre życie dla niego. Błagam o modlitwę za mojego męża, by wrócił na drogę wiary.

Komentował Danuta | 2017-11-19

1/ Martę – o odkochanie się z miłości do rozwiedzionego Adama, aby Adam powrócił do rodziny, aby Marta nigdy już nie zakochała się w żadnym rozwiedzionym ani żonatym mężczyźnie. Proszę dla niej o katolickiego, pracowitego, stanu wolnego lekarza za sakramentalnego męża, którzy wzajemnie się pokochają i będą budować wspaniałą więź. Błagam również o wszystkie spisy stażów, szkoleń, kursów i procedur, aby w ustawowym terminie mogła zakończyć rezydenturę i zdać pomyślnie egzamin państwowy. Proszę o opiekę Matki Bożej przy wszystkich procedurach, wtedy będą perfekcyjne a dzieci będą otrzymywały 10 punktów. Błagam, aby nigdy nie została wzywana przed sądy z tytułu wadliwych diagnoz, złych procedur oraz złej kondycji urodzonych dzieci.Błagam o uzdrowienie jej częstych bólów głowy, ślepego oka, wadliwego zgryzu, kręgosłupa, alabastrowe stopy i dłonie, przemieniany materii, złego krążenia, gulgotania w przełyku, daj silne nerwy i psychikę. Proszę o dom podobny do Ani z kuchnią na styl Nowej Soli, wybicie wrzosowe, zabudowana lodówka, piwnica, górny korytarz. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

2/ Ani- za zrozumienie tego, co mąż jej czynił w stosunku dla mnie, że to, co mówiłam, to wszystko prawda, o nowego prezesa, cudowną atmosferę w pracy, o uzdrowienia bólu głowy, kręgosłupa, układu krążenia, przemiany materii, daj silne nerwy i psychikę, dobry cukier i cholesterol, proszę o lepszą sytuację finansową. Błagam o dzieci, które przynoszą dobro Bogu i ludziom, a więc mnie. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

3/ Krzysia i pozostałych wnuków – proszę o łaskę pracowitości, a nie jak dotąd lenistwa, proszę o wczesne i chętne wstawanie, robienie porządku w swoich plecakach, pokojach, zauważanie tego, że mamie trzeba pomóc coś bez pokazywania tego, co w konkretnej chwili, oszczędność, bez wymyślania kolejnych nie zawsze potrzebnych zakupów, o łaskę chętnego i efektywnego zdobywania wiedzy, która jest człowiekowi niezbędna, aby nie być nieokrzesanym egoistą. Proszę o grzeczność, posłuszeństwo, inteligencję, dobry przykład dla rodzeństwa i innych, uzdrowienie alergii i wszystkiego tego co Panie zechcesz zesłać jajko uzdrowienie i pomoc. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

4/ Danka S – uzdrowienie wzroku, aby nie powstała jaskra, kręgosłupa, stawów, stóp, dłoni, układ przemiany materii i wydalniczy, trzymanie moczu, uzdrowienie układu krążenie , proszę o silne nerwy i psychikę, bardzo dobry słuch, proszę o uleczenie chrapania i alergii. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego. Lepszą sytuację finansową, o korzystne sprzedanie gospodarstwa.

5/ Danka N – proszę o uzdrowienie kręgosłupa /po rozszczepie kręgosłupa/, układu nerwowego, pomoc w otrzymaniu właściwego mieszkania i w rozwiązaniu trudnej sytuacji kredytowej-zobowiązania na niej ciążące a także o lepszą sytuację finansową.

6/ Dla Bartka, aby znowu razem z żoną i dziećmi byli razem. Uczyń to Panie, ponieważ jest bardzo smutny i widzę, jak bardzo błaga Cię Panie. Ulituj się nad nimi.

7/ Dla p. Bartka lekarza o uratowanie małżeństwa. Straszne zachowania żony, przerażenia 3 małych dzieci, po prostu koszmar.

Komentował Krzysztof | 2017-11-19

W niedziele 19 listopada 2017 dziekujemy Tobie NMP Matko Boska Sianowska i MB Nieustajacej Pomocy za opatrznosc wsparcie i laske oraz blagamy o przebaczenie Blogoslawienstwo i wstawiennictwo do Milosiernego Serca Pana Jezusa Chrystusa i Milosierdzia Niepokalanego Serca Matki Boskiej Maryji abysmy ujrzeli Swiatlo do rozumu od Pana Boga Ojca Wszechmogacego: Zofia, Piotr, Mateusz, s.p.Janina, s.p.Kazimierz, Krzysztof Szkoda z Oliwy i Jerzy wraz z cala rodzina Bartoszewiczow - AMEN. Serdecznie blagamy - SZCZESC BOZE oraz Krolowo Rodzin modl sie za nami...O Maryjo bez grzechu poczeta, modl sie za nami, ktorzy sie do Ciebie uciekamy...Krolowo Rozanca Swietego modl sie za nami...Jezu ufamy Tobie, badz wola Twoja...Pouczaj mnie Panie, bo Ty jestes Bog, moj Zbawca...

Komentował Anna | 2017-11-18

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej, Królowej Kaszub do Najświętszego Serca Jezusa o miłosierdzie, nawrócenie i dobrą , generalną spowiedź dla męża dzieci, zięcia.

Komentował Jacek | 2017-11-18

Proszę o modlitwę w intencji ratunku mojego związku z Patrycją