Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Wiesław Konkol | 2019-03-22

PANIE BOŻE i MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję za wszystko i proszę prowadź nas bezpiecznie po drogach i przez całe nasze życie całą naszą rodzinę. Wszystko BOŻE TOBIE i MATEŃCE SIANOWSKIEJ zawierzam. Proszę o modlitwę. BÓG zapłać.

Komentował Halina | 2019-03-22

Szczęść Boże! Dziękuję i proszę nadal za Jakuba modlitwę o całkowite uzdrowienie z epilepsji i upośledzenia psychoruchowego, poprawna mowę, żeby był zdrowym chłopcem.Jezus uzdrawia jego i Chwała Jezusowi za to co czyni w Jakuba Życiu. Mama.

Komentował Michał | 2019-03-22

Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty aby odrodziła się w nas na nowo, by moc Sakramentu Małżeństwa przezwyciężyła wszelkie trudności, przeszkody i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wróciła do mnie.

Komentował ASIA | 2019-03-22

kochana Pani Sianowska, prosze cie o opieke o potrzebne łaski, rozeznaie, pomoc dla syna w szkole . dziekuje ci Mamo

Komentował Katarzyna | 2019-03-22

Matko Boża,proszę o przemianę serc,umyslu,życia; nawrócenie; uwolnienie,oczyszczenie, uzdrowienie z licznych bardzo poważnych chorób oraz Bojazn Bożą,ofiarność,pokorę,empatię,wzajemna akceptację, pojeddnanie,pomoc,szacunek i zaufanie dla Martyny i jej bliskich.Maryjo,ZAWIERZAM Tobie moją rodzinę,nasza wiarę,zbawienie,przeszlosc,przyszłość i teraźniejszość.Prowadź nas do Syna Swego.Proszę za duszę sp.Wojciecha.Dziękuję, Maryjo,za wszystkie łaski i opiekę nad nami.

Komentował Tata | 2019-03-22

Matko Boża miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę aby nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

Komentował Syn | 2019-03-22

Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.

Komentował MM | 2019-03-22

Maryjo proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy dobrze się układało (by moje miejsce pracy nie zostało zlikwidowane) i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości.

Komentował Anka | 2019-03-22

Kochana Matko Boża dziękuję zaTwoją opiekę. Proszę o zdrowie dla męża, o dobre wyniki badań, błagam aby choroba nowotworowa nie powróciła. Mateńko sianowska módl się za nami, wstawiaj się za nami! Jezu ufam Tobie. Twoja czcicielka.

Komentował Wiesław Konkol | 2019-03-21

MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję, przepraszam i TOBIE I PANU BOGU zawierzam moją rodzinę i wszystkie sprawy. Proszę o modlitwę. BÓG zapłać.