Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash.

Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Bernadeta | 2019-07-23

Maryjo proszę Cię upros u Swojego Syna miłosierdzie i cud uzdrowienia dla noszonego pod sercem życia. Niech Dziecko narodzi się zdrowe i silne i będzie przez całe życie Twoim apostołem i świadkiem. Maryjo proszę Cię o laski na całe życie dla Niego i świętość tego żyćia

Komentował Wiesław | 2019-07-22

Dziękuję MATEŃKO za wszystko i proszę o bezpieczny powrót do domu i o bezpieczeństwo dla nas wszystkich. Proszę o modlitwę.BÓG zapłać.

Komentował Elzbieta Bialas | 2019-07-22

Mamo Nasza Zywa Kochana Dziekujemy Nad Zycie za Wasza Pomoc Kochamy Was W Waszych Swietych Intencjach Blagamy Nieustannie Prosilibysmy Bardzo Wyjatkowo o jeden Cud Bog z Wami Kochany

Komentował Mariusz | 2019-07-22

O uzdrowienie mojej mamy z raka

Komentował Artur | 2019-07-22

Zwracam się z prośba o modlitwę. Kupiłem samochód i zostałem oszukany, sprzedawca nie chce przyjąć z powrotem samochodu i oddać pieniędzy. Błagam wszystkich o modlitwę.

Komentował Michał | 2019-07-22

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

Komentował Adam | 2019-07-22

Matko Boska Sianowska Królowo Kaszub błagam Cię o wstawiennictwo u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Tobie wiadomej.

Komentował Jolanta | 2019-07-21

Proszę Cię Matko Boża Sianowska, uproś błogosławieństwo Boże mojej rodzinie,a także całkowite zdrowie .

Komentował Justyna | 2019-07-21

Przez wstawiennictwo Matki Bożej Sianowskiej proszę o modlitwę w intencji znalezienia wierzącego, kochającego męża, założenia szczęśliwej rodziny.

Komentował Wiesław | 2019-07-21

MATEŃKO dziękuję że nam pomogłaś. Prosimy nadal; Pomagaj nam nieustannie.