Skrzynka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Lista intencji

Komentował Kasia | 2019-01-20

Matko Najdroższa proszę pomóż mi w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła,
gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.
Proszę Cię dodaj mi odwagi, mądrości i łaski podejmowania dobrych decyzji.

Dziękuję Ci bardzo za wszelkie otrzymane dotychczas łaski.

Komentował Barbara | 2019-01-20

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

Komentował leszek | 2019-01-19

JEZU CHRYSTE, MATKO BOŻA DZIĘKUJĘ ZA WASZE ŁASKI.BŁAGAM O DALSZĄ OPIEKĘ ZDROWIE I WASZĄ OPATRZNOŚC DLA MNIE I MOJEJ RODZINY.MATKO CHROŃ OD WSZELKIEGO ZŁA I PROWADŻ KU TWOJEMU SYNOWI.BOŻE OKAŻ NAM SWOJE MIŁOSIERDZIE I PRZEBACZENIE.DUCHU ŚWIETY WYPEŁNIJ SERCA NASZE.PROSZĘ O DAR ŻYCIA WIECZNEGO DLA MOICH ZMARŁYCH RODZICÓW KRYSTYNY I HERMANA.NIECH DOBRY BÓG PRZYJMIE ICH DO SWOJEGO KRÓLESTWA.AMEN

Komentował Jolanta | 2019-01-18

Mateńko Sianowska Tobie powierzam Konrada i Ewę, Ty jesteś ich Matką, ufam ze doprowadzisz je do Jezusa .Amen

Komentował Wiesław | 2019-01-17

MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję TOBIE i PANU BOGU za wszystkie otrzymane łaski i zawierzam nas nasze sprawy TOBIE BOŻE i TOBIE MATEŃKO. BÓG zapłać.

Komentował Wiesia | 2019-01-17

o dobra prace o dodatkwe stabilne godziny na ten semestr

Komentował Michał | 2019-01-17

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał dla nas łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Komentował Irena | 2019-01-16

PROSZĘ o zdrowie dla mojej rodziny.Sw Ekspydied błagam spraw abym sprawy SĄDOWE wygrała i dziecko było ze mną

Komentował Irena | 2019-01-16

Św Ekspydzie PROSZĘ Cię spraw aby sprawy SĄDOWE były po mojej stronie wygrane by MOJE dziecko Zuzanna była ze mną by nikt nie rozdzielił mojej rodziny aby my były zdrowi