Działalność Naszego Ksm-u

Listopad 2008:

• Dnia 29 Listopada 2008 wraz z naszym oddziałem KSM-u zorganizowaliśmy wspólna zabawę Andrzejkową

Grudzień 2008:

• Dnia 13.12.2008. Opalenie -udział turnieju halowej piłki nożnej gdzie zajęliśmy 2 miejsce.
  • akcja ,,Sianko?. W grudniu 2008 roku nasza wspólnota robi specjalne okolicznościowe paczuszki dla Parafian. Rozdajemy poświęcone sianko na stół wigilijny.
  • Udział trzech członków zarządu w rekolekcjach dla maturzystów Diecezji pelplińskiej w WSD w Pelplinie

Styczeń 2009:

Luty 2009:

• Udział 12 osób w rekolekcjach zimowych w Garczegorzu. Tematem przewodnim były słowa zawołania KSM: Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie ? Gotów! Każdego dnia rozważaliśmy jeden element tego zawołania

Marzec 2009:

• Czytanie liturgii w każdy piątek
  • Prowadzenie Drogi Krzyżowej dla młodzieży.

Kwiecień 2009:

• 2 kwietnia 2009 w Rocznice Śmierci Jana Pawła II została odprawiona msza święta. Po mszy świętej młodzież z KSM-u przygotowała montaż słowno-multimedialny ku czci Sługi Bożego Jana Pawła II. Wykorzystano fragmenty Jego twórczości: pieśni, orędzia, wiersze. O godzinie 21:37 uczciliśmy  pamięć Umiłowanego Ojca Św. minutą ciszy oraz modlitwą. Na zakończenie została odśpiewana Jego ulubiona pieśń ?Barka?.
  • Prowadzenie adoracji w Wielki Piątek.
  • W dniach 30 kwietnia ? 3 maja 2009 roku odbył się po raz pierwszy Rajd Rowerowy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży "W drodze ze św. Pawłem". Nasz oddział reprezentował jeden KSM-owicz.
  • Tegoroczne Światowe Dni Młodzieży w diecezji pelplińskiej odbyły się w Kościerzynie. Naszą parafię reprezentowało 15 KSM-owiczów.

Maj 2009:

• 9 maja nasz KSM wziął udział w XIII DIECEZJADZIE  KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA MŁODZIEŻY w Chmielnie

Czerwiec 2009:

• Udział w Spotkaniu Młodych nad Jeziorem Lednickim
  • Zorganizowanie rady Okręgu Kartuskiego połączonego z Dyskoteka.

Lipiec 2009:

• Przerwa wakacyjna

Sierpień 2009:

• Przerwa wakacyjna

Wrzesień 2009:

Październik 2009:

• Akcja ?Znicz?- sprzedaż poświęconych zniczy na święto Wszystkich Świętych
  • 5 członków naszego KSM ukończyło kurs Maltańskiej Służby Medycznej następnie wstąpili w jej szeregi.
  • Uczestniczyliśmy w I Zawodach Kręgielnych Diecezji Pelplińskich które odbyły się w Chojnicach.
  • Po Bardzo wyrównanej Walce zajęliśmy II miejsce, A Gracz naszego KSM został wybrany najlepszym Zawodnikiem turnieju.

Listopad 2009:

• Uczestniczyliśmy w Radzie Diecezjalnej

Grudzień 2009:

• Udział dwóch członków KSM w rekolekcjach dla maturzystek Diecezji pelplińskiej w WSD w Pelplinie
  • Udział pięciu członków KSM w rekolekcjach dla maturzystów Diecezji pelplińskiej w WSD w Pelplinie
  • akcja ,,Sianko?. W grudniu 2009 roku nasza wspólnota po raz drugi robi specjalne okolicznościowe paczuszki dla Parafian. Rozdajemy poświęcone sianko na stół wigilijny.
  • Prowadziliśmy sprzedaż Świec Caritasu na stół wigilijny, z czego dochód został przeznaczony na cele charytatywne.
  • Przygotowaliśmy Pasterkę w której śpiewał i grał nasz chórek KSM-u

Marzec 2010

• Prowadziliśmy sprzedaż specjalnych chlebków Caritasu na stół Wielkanocny, dochód został przeznaczony na cele charytatywne.
  • Już Drugi raz zawitaliśmy na  Dni Młodzieży w diecezji pelplińskiej które odbywają się  w Kościerzynie. Naszą parafię reprezentowało 14 KSM-owiczów.
  • Czworo naszych Ksm-owiczów uczestniczyło w 3 dniowych  ?Dniach Skupienia? w Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie.
  • Śpiewy podczas mszy św. przy gitarze
  • Ciąg dalszy  z pewnością nastąpi ; )